3 Ağustos 2015 Pazartesi

Japon Dizisi / Shitsuren Chocolatier / Kalbi Kırık Çikolatacı 2014 /

Japonca'dan gitgide daha çok soğuyorum sanırım.
Lisedeyken derslerden sorumluluklardan kaçış olarak görmem şimdi ise yeni derslerim ve sorumluluğumun Japonca olmasıdır belki de. Eğitim sistemine de kendime de küfürler edebilirim.

En iyi ihtimal şu an için 1 yıl uzatıp bitirmek sanırım. Bilemiyorum bok da çıkabilir bu konuşmanın sonunda.

Neyse şu sıralar tam bir dizi ve filmkolik oldum ama nerede ben de onları yazacak istek. İlk olarak Shitsuren Chocolatier /Kalbi Kırık Çikolatacı dizisinden başlayayım dedim.Shitsuren Chocolatier /Kalbi Kırık Çikolatacı 
Matsumoto Jun ve Satomi Ishiara' nın başrollerde olduğu çikolata kokulu bir dizi. Jun'u eminim bütün dorama severler biliyordur ama Satomi İshiara'yı sanırım çok tanıyan yoktur. Kendilerini  Shun Oguri'nin başrolde oynadığı, Rich Man Poor Woman dizisinden  belki hatırlayan vardır.
(Matsumoto Jun)  Koyurugi Sato lisede ilk gördüğü zamandan beri (Satomi İshiara) Takanashi Saeko'ya tek taraflı aşıktır. ( Ahh yavrum bilirim o platoniklik duyguyu, 5 yıl ben de çektim.) ve ilham perisinin o olduğunu düşünmektedir. Saeko'yu mutlu etmek ve dünyanın en iyi çikolatacısı olarak geri dönmek için Paris'e gider. Aradan 6 yıl geçip tekrar Japonya'ya dönen Sato aşık olduğu kadının evleneceğini öğrenir ve işler karışır.Dizi gayet akıcı ve kaliteli ayrıca Jun için seve seve izlenilecek bir dizi. Konusu oyuncular gayet şeker. Diyet yaparken izlememenizi tavsiye ederim! :DSon olarak :

Bu kadın için söyeleyeceğim tek şey '' Yaşlıları pistten alalım!''
Oliver ama sen neden o kadar tatlısın! Çok tatlısın ,güzelsin şekerci mi yoksa pastıcı mı baban senin şarkısını sana armağan edip, bu pişmanlıkla pisti terk ediyorum.! :D


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder