16 Nisan 2015 Perşembe

Runway Cop / Dedective Cha / 2012 / Güney Koreİzleyeli yıllar yıllar olmuş. İlk çıktığı zamanlar izlemiştim ama yeni yazıyorum işte üşengeçlikten. Bu kadar da üşengeç olunmaz demeyin, olunuyor, denedim oldu.

Aslında blogta şimdiye kadar ne izlediysem tarih ve konu gözetmeksizin yazmaya karar verdim. BOF hakkında bile yazabilirim ahah.

 Filme dönecek olursak 2012 yapımı ve gayet eğlenceli bir film. Başrollerde Dedektif rolü ile (Cha Chul Soo)  Kang Ji Hwan ve moda tasarımcısı rolü ile  (Young Jae) Sung Yu Ri karşımıza çıkıyor.
Konuya ve benim yorumlarıma gelecek olursak; sanki bir Koreli Recep İvedik var filmde.Pis kokan çoraplar ayakkabılar, berbat kıyafetler, salak şakalar, kısacası Recep İvedikte olan çoğu özellik Dedektif Cha Chul Soo'da da var. 

Moda tasarımcısı kızımızda pek bir tatlı. Kendisi benim en sevdiğim Koreli bayanlardan.

Kötü adamları yakalamak için Dedektifimizin podyuma çıkması gerekiyor ve macera başlıyor.Film baştan sona komedi ve seviyeli. İnsan sıkılmadan izliyor. Yan roller de kesinlikle harika.


Eğlenceli ve sizi güldürecek bir film arıyorsanız kesinlikle tavsiyemdir. Ben çok sevmiştim ve hala arada youtubeden bakarım filme. Trailere de bir bakın derim kesinlikle, filmin eğlenceli olduğunu anlayacaksnız.

Görüşmek üzere!
Facebook vb hesaplarla yorum yapabilirsiniz. :)

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder